KONTAKT

adresa: Pivovarská (vchod z ulice Bezručova) 3181, 27601, Mělník - ambulance se nachází 20 m napravo od Počítačové pohotovosti, 50 m napravo od stříhání psů a cca 50 m nalevo od rehabilitace. Na dveřích je modrobílý poutač - vstup je ale napravo od těchto dveří dveřmi do čekárny - viz foto níže

mapka zde a též viz níže

telefonní číslo ordinace: 720 955 464 - k dispozici pouze v pracovní době ordinace; před zavoláním si prosím raději připravte tužku a papír pro případ nutnosti psaní poznámek - dovolat se ve druhé polovině ordinační doby je většinou zcela bezproblémové - doporučuji v případech, kdy nehrozí prodlení (objednání receptů atd.)

lekar@mudrhartl.cz  - používejte pouze tehdy, pokud není možné záležitost vyřešit telefonicky. Prosím, abyste mi nepsali dlouhé emaily a emaily, které vyžadují dlouhé odpovědi či diskuzi. Nepoužívejte k objednávání. Musím se pak vracet k Vašemu emailu v okamžiku, kdy mám před sebou objednací sešit. Váš komfort a úspora času (navíc nejistá) stojí čas mně. Každý zbytný článek administrativy zdržuje od užitečné práce ve prospěch Vašeho zdraví - příště Vám můj čas může chybět. Moje odpovědi budou vždy stručné - bez oslovení a bez podpisu, za což se omlouvám - jde jen o čas... 

Specialitou jsou pacienti, kteří mi píší v pátek po pracovní době či dokonce o víkendu a z textu emailu jasně vyplývá, že očekávají, že se např. jejich formulářem pro pojišťovnu či křupajícím malíčkem budu o víkendu v době svého volna zabývat. Respektujte prosím moje soukromí, chcete-li mít i po letech nevyhořelého lékaře.  Nejsme v zemích třetího světa, náš zdravotnický systém má pro každou denní a týdenní dobu svou odpovídající složku. Výjimkou jsou pacienti, které vyzvu, aby se mi o víkendu emailem ozvali, např. chci-li znát vývoj jejich zdravotního stavu. S každým dalším nesoudným pacientem opakovaně zvažuji, že email zruším úplně. 

Děkuji za pochopení.

sestra@mudrhartl.cz - slouží ke komunikaci stran objednání receptů

Na ztracená volání ani na SMS standardně neodpovídáme - pouze na ztracená volání, která nebylo možné vyřídit v pracovní době ihned a která zároveň vznikla v pracovní době. Neočekávejte prosím odpověď na volání, které proběhlo mimo ordinační dobu (platí též pro SMS).  


S akutními obtížemi prosím volejte hned ráno, kdy plánujeme denní program.

Děkujeme za pochopení.

Vchod je vpravo, vchodem vlevo, kde je svítící panel vstoupit nelze.